Dôležité pred nákupom

Joga a Ja je internetový obchod. V prípade, že si neviete rady s výberom, radi Vám poradíme cez e-mail alebo telefonicky.

Pred uskutočnením objednávky Vám odporúčame dobre si prečítať Obchodné podmienky. Nájdete tam info aj o tom ako postupovať pri nakupovaní. Každý, kto uskutoční objednávku cez webstránku www.jogaaJa.sk, príp. e-mailom, sa považuje za oboznámeného s obsahom Obchodných podmienok a v plnom znení s nimi súhlasí.

P O Z O R !

Internetový obchod jogaaja.sk pracuje s tovarom na objednávku, preto je možné, že si na svoj vyhliadnutý produkt trošku počkáte. Čakacia doba je aktuálne max. 2 tyždne. Tovar, ktorý je v sekcii "Ihneď k odberu" máme skladom.

Pod jednotlivými produktami e-shopu nájdete informáciu o dostupnosti. Niektoré produkty sú k dispozícii ihneď, iné až po doobjednaní od dodávateľa. Tovary, ktoré sú momentálne dostupné, Vám zašleme/odovzdáme do 3 pracovných dní.

Tovar je možné odobrať osobne, alebo zaslaním cez Slovenskú poštu.

Platiť sa dá bezhotovostne vopred na účet, alebo formou dobierky v hotovosti na Slov.pošte.

Tovar, ktorý práve nie je na sklade má momentálne nepravidelný termín dodania. Vždy po uskutočnení Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať a informovať kedy najbližšie je možné tovar Vám dodať.


 

NDcxNz