O PRODUKTOCH - Bodhi

V našom eshope nájdete jógové pomôcky a potreby nemeckej značky Bodhi. Spoločnosť Bodhi-Bodynova sídli v EÚ a zameriava sa na výrobu a veľkoobchodný predaj jogového tovaru, najmä podložiek pre rôzne štýly jógy, meditačných vankúšov, vakov, jogových setov, vankúšikov na oči, kvádrov, blokov, bolstrov, opaskov, ekoprikrývok, ako aj ďalšieho tovaru určeného napríklad na šiatsu a thajské masáže. Tieto produkty sú v jogových štúdiách v celej Európe používané žiakmi a učiteľmi už viac ako 15 rokov.

Výrobcovia sa orientujú prednostne na prírodné materiály, ktoré neškodia životnému prostrediu, ani vášmu zdraviu. Ako jedna z mála jogových spoločností svoje podložky Bodhi podrobuje testovaniu nezávislým inštitútom SGS na obsah škodlivých prísad (Eko-Tex Standard 100 EU).

Z prírodných materiálov používaných pri výrobe produktov sa používa špalda a kapok, ktoré slúžia ako plnivo do vankúšov, ďalej čistá bavlna, bambusová viskóza, korok, jutové vlákno, prírodný kaučuk..Sortiment táto spoločnosť neustále zdokonaľuje o nové – čistejšie materiály. Jednotlivé výrobky sú vyrábané ručne, precízne a s láskou.

Usporiadať podľa 
Výrobca 


NWY2MWY1ZT