Úvod » PODLOŽKY A KOBERCE NA JOGU » ASANA podložka PVC


        

ASANA podložka PVC

určená na hathajogu, pilates, alebo strečing

 

Skladom: 0
Číslo produktu: 01
Podložky na jogu:
naša cena bez DPH : 15,75 EUR
naša cena s DPH (20 %):
18,90 EUR

Kompletné špecifikácie

Obojstranne použiteľná pohodlná podložka s "lepivým" povrchom je ľahšou obdobou hrubšej podložky Ganges so štvorcovou štruktúrou. Hodí sa na relaxačné, menej fyzicky náročné štýly jogy ako je hathayoga, alebo aj na pilates, či strečing.

Podložka bola nezávisle testovaná inštitútom SGS na obsah toxických látok, ťažkých kovov, AZO farieb a zmäkčovačov ako DOP a ftalátov podľa EU štandardov.

Starostlivosť:

Každá PVC podložka je opatrená tenkým filmom - počas výroby predtým ako je do podložky vyrazené logo, sa podložka vystrieka silikónovým sprejom, ktorý zabráni, aby sa pečať prilepila k podložke. Tento film sa postupne vytratí prvými niekoľkými použitiami. Keď  je podložka v chladnom prostredí, zostatky spreju na nej môžu zbelieť. Prípadné biele škvrny teda neznamenajú pleseň, ale zvyšky spreju, ktorý zmyjete vlhkou utierkou.

Pred prvým použitím podložku pretrite vlhkou handrou a nechajte vyschnúť. Bežne vydrhnite najlepšie v ruke vo vani hrubou handrou/kefou a tekutým ekopráškom. Sušte rozprestretú na vzduchu, bez prístupu slnečného žiarenia. Pred ďalším použitím podložku vždy dôkladne vysušte, ináč sa bude šmýkať.
Prosím vezmite do úvahy, že podložky z PVC a TPE pôsobením vhlhkosti strácajú pevnosť voči úchopu (na povrchu sa vytvorí film) nakoľko tieto materiály nie sú schopné vstrebávať tekutiny.


Veľkosť: 4mm hrúbka, 60 šírka x 183cm dĺžka (štandardná veľkosť)
Hmotnosť: 1,1kg
Materiál: PVC
Farby na výber: baklažánová, fialová, tyrkyksová, šafránová, vínová, olivová, tm.modrá, ružová, petrolejová.

SK ASANA podložka PVC

CZ ASANA podložka PVC

Komentáre

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

OWUxNG