Úvod » NOVINKY » Keramická konvica MANDALA


        

Keramická konvica MANDALA

určená na preplachovanie dutín

 

Skladom: 1 ks
Číslo produktu: 42
Ostatné pomôcky a uteráky:
naša cena bez DPH : 12,42 EUR
naša cena s DPH (20 %):
14,90 EUR

Kompletné špecifikácie

Keramická konvica so symbolom MANDALY má objem 250 ml a slúži na prečistenie nosových dutín pomocou teplej slanej vody. Odporúča sa pridať 1 zarovnanú ČL soli na 1l vody. Zmesou naplňte konvicu.

Postup pri premývaní dutín: Do hornej nosnej dierky zasunieme hrdlo konvice a nakloníme hlavu do druhej strany. Slaná voda bude vytekať buď iba cez spodnú nosnú dierku (ústa zatvorené), čo je intenzívnejšia očista, alebo aj cez spodnú nosnú dieru aj otvorené ústa von. Konvicu môžeme naraz naplniť a nosové dutiny premyť niekoľkokrát, až sa minie celý obsah (1l).

Pravidelné vyplachovanie dutín pomáha zlepšiť imunitu, predchádzať nádche, zápalovým ochoreniam dýchacích ciest či alergiám. Rovnako sa odporúča pre jogovými dýchacími cvičeniami pranajama. Dôkladne sa ním prekrvia nosové sliznice.

Farby na výber:zelená-jade, modrá aqua, krémová,  baklažánová-bordová, mango,

Bodhi Neti Mandala Kanvička na výplach nosa

CZ Bodhi Neti Mandala Konvička na výplach nosu 250 ml 

 

 

 

Komentáre

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Podmienky ochrany osobných údajov
Zákonným dôvodom spracovania Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES. Účelom spracovania Vašich osobných údajov je vybavenie Vašej objednávky tovaru a zhotovenie s nou súvisiacich daňových dokladov správcom voči Vašej osobe.

 

Opíšte text z obrázku: *
captcha Nový obrázok

Upozornenie. Správca webu si vyhradzuje právo zmazať vulgárne alebo také príspevky, ktoré by poškodzovali záujmy správcu webu.

M2I1Yj