Úvod »» Podložka LEELA Chakra


        

Podložka LEELA Chakra

PVC

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 235
Podložky na jogu:
naša cena bez DPH : 20,75 EUR
naša cena s DPH (20 %):
24,90 EUR

Kompletné špecifikácie

Obojstranne použiteľná pohodlná PVC podložka s "lepivým" povrchom je „krajšou“ obdobou základnej podložky ASANA so štvorcovou štruktúrou. Vhodná na jogu aj pilates.

Podložka bola nezávisle testovaná inštitútom SGS na obsah toxických látok, ťažkých kovov, AZO farieb a zmäkčovačov ako DOP a ftalátov podľa EU štandardov.

Starostlivosť:

Každá PVC podložka je opatrená tenkým filmom - počas výroby predtým ako je do podložky vyrazené logo, sa podložka vystrieka silikónovým sprejom, ktorý zabráni, aby sa pečať prilepila k podložke. Tento film sa postupne vytratí prvými niekoľkými použitiami. Keď  je podložka v chladnom prostredí, zostatky spreju na nej môžu zbelieť. Prípadné biele škvrny teda neznamenajú pleseň, ale zvyšky spreju, ktorý zmyjete vlhkou utierkou.

Pred prvým použitím podložku pretrite vlhkou handrou a nechajte vyschnúť. Bežne vyčistite vlhkou handričkou a vysušte rozprestretú na vzduchu, bez prístupu slnečného žiarenia. Pred ďalším použitím podložku vždy dôkladne vysušte, ináč sa bude šmýkať.
Prosím vezmite do úvahy, že podložky z PVC a TPE pôsobením vlhkosti strácajú pevnosť voči úchopu (na povrchu sa vytvorí film) nakoľko tieto materiály nie sú schopné vstrebávať tekutiny.

Veľkosť: 4mm hrúbka, 60 šírka x 183cm dĺžka (štandardná veľkosť)
Hmotnosť: 1 kg 
Materiál: PVC

Farby na výber: modrá s tyrkysovou, baklažánová so zlatožltou

Bodhi Leela Chakra joga podložka 4mm

CZ Bodhi Leela Chakra joga podložka 4mm

Komentáre

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

NGUwY