Úvod »» Orientálna spievajúca misa veľkosť "S" - 11cm


        

Orientálna spievajúca misa veľkosť "S" - 11cm

s paličkou a vankúšikom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 241
naša cena bez DPH : 24,17 EUR
naša cena s DPH (20 %):
29,00 EUR

Kompletné špecifikácie

Táto nepálska miska s plsteným kladivom je vyrobená tradičným spôsobom zo siedmych kovov, ktorými sú zlato, striebro, meď, ortuť, cín, železo a olovo. 

Spievajúce misky pochádzajú pôvodne od tibetských šamanov, neskôr ich začali používať aj lámovia v Tibete, Nepále a Indii. Slúžia na harmonizáciu celého človeka a priestoru. Uvoľňujú napätie v zablokovaných miestach, pôsobia relaxačne a liečivo na telo aj myseľ, vyrovnávajú hemisféry a obnovujú energiu v orgánoch. 

Zvuk je tvar a vibrácia, a vibrácia je hudba v trojrozmernej podobe. Ľudské telo aj myseľ je tiež živou sústavou vibrácii a vlnových dĺžok. Dobre naladený zdravý orgán vibruje vlastnou frekvenciou, kým frekvencia oslabeného alebo chorého orgánu je narušená. Misky obnovujú harmonickú frekvenciu buniek, takže tie sú po určitej dobe (nezávisle na nástrojoch) schopné správne vibrovať. Vibrácie totiž prebúdzajú v bunkách patričné podnety, aby sa sami dokázali naladiť na vlastnú blahodárnu a ničím nerušenú frekvenciu. 

Príklad použitia misky: Pri hraní držíme misku v otvorenej dlani alebo ju položíme na okrúhly vankúšik. Dreveným kladivkom prechádzame po okraji misky v smere hodinových ručičiek, alebo ním jemne udierame. Misku možno tiež naplniť vodou alebo pieskom pre zmenu tónu. Stačí používať pár minút denne nakoľko vibrácie sú pomerne silné. Miska pôsobí ako katalyzátor, spúšťač zmien, telu treba dať čas vyrovnať to, čo nebolo v súlade. 
Podobne postupujeme aj pri očiste priestoru. Miestnosť počas hrania na misu obchádzame po obvode zľava doprava. 

Priemer kruhu tejto misky je 11cm. Hmotnosť: 400g

Miska má ligotavý zlatistý odtieň. 
Zvuk, ktorý vydáva, je sýty, plný a dlhotrvajúci. Miska obsahuje vankúšik a devené kladivko veľkosti "M"

Bodhi Tradičná tibetská spievajúca miska S 11cm

CZ Bodhi Tradiční tibetská zpívající miska S 11cm

Komentáre

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

NTdkMGRk