Úvod »PODLOŽKY A KOBERCE NA JOGU» Jute Pro EKOpodložka/rohož PER A JUTA


        

Jute Pro EKOpodložka/rohož PER A JUTA

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 06
Podložky na jogu:
naša cena bez DPH : 27,42 EUR
naša cena s DPH (20 %):
32,90 EUR

Kompletné špecifikácie

ĎAKUJEME, ŽE UPREDNOSTŇUJETE VÝROBKY Z EKOLOGICKY NEZÁVADNÉHO MATERIÁLU. DÁVATE TÝM SVOJ HLAS ZA LEPŠIE ŽIVOTNÉ PROSTREDIE.

Tento typ podložky odporúčame pre cvičencov, ktorí nepotrebujú pod sebou mäkkší povrch nakoľko nejde o typ mäkkej podložky ako napr. LotusPro, ale skôr o tenšiu podložku  r o h o ž o v é ho typu. Možno ju používať obojstranne - z druhej strany je mäkkšia bez jutového vlákna. Hodí sa na cvičenie dynamických náročných štýlov jogy. Juta je prírodné vlákno získavané z rastliny, ktorá rastie v Indii, Bangladéši a Číne. Jutové vlákno kombinuje v sebe vlastnosti ako prispôsobivosť, priedyšnosť a vysokú pevnosť a tým robí podložku Jute Pro trvácnou a zároveň pohodlnou. Vhodná aj na cvičenie jogy vonku.

Ekologický materiál, z ktorého je podložka vyrobená, neobsahuje ťažké kovy alebo formaldehyd. Testované na obsah škodlivých látok EKO-TEX STANDARD 100 P.1 certifikát (Baby Standard).

Starostlivosť:

Podložka je umývateľná ručne, najlepšie vo vani do max. 30°C s použitím malého množstva pracieho ekoprášku.Neodstreďujte! Sušte rozprestretú na vzduchu (bez pôsobenia slnečného žiarenia) alebo podloženú uterákom pre rýchlejšie vyschnutie. Ubezpečte sa, že pred ďalším použitím je podložka skutočne suchá - jutové vlákno vyžaduje viacej času na vyschnutie - ináč sa vám bude podložka šmýkať.

Veľkosť: 4mm hrúbka, 60cm šírka x 183cm dĺžka (štandardná veľkosť)
Hmotnosť: do 1,5kg
Materiál: protišmykový povrch PER=polymérová živica-priateľská voči životnému prostrediu, juta

Bodhi Jute PRO jutová joga podložka 4mm

CZ Bodhi Jute PRO jutová jóga podložka 4mm 183 cm

 

 

Komentáre

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

MjZiNDZ