Úvod »RELAX A MEDITÁCIA» Spievajúca misa veľkosť "L" - 19cm


        

Spievajúca misa veľkosť "L" - 19cm

s kladivkom

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 102
naša cena bez DPH : 60,83 EUR
naša cena s DPH (20 %):
73,00 EUR

Kompletné špecifikácie

Táto nepálska miska s plsteným kladivom je vyrobená tradičným spôsobom zo siedmych kovov, ktorými sú zlato, striebro, meď, ortuť, cín, železo a olovo.

Spievajúce misky pochádzajú pôvodne od tibetských šamanov, neskôr ich začali používať aj lámovia v Tibete, Nepále a Indii. Slúžia na harmonizáciu celého človeka a priestoru. Uvoľňujú napätie v zablokovaných miestach, pôsobia relaxačne a liečivo na telo aj myseľ, vyrovnávajú hemisféry a obnovujú energiu v orgánoch.

Zvuk je tvar a vibrácia, a vibrácia je hudba v trojrozmernej podobe. Ľudské telo aj myseľ je tiež živou sústavou vibrácii a vlnových dĺžok. Dobre naladený zdravý orgán vibruje vlastnou frekvenciou, kým frekvencia oslabeného alebo chorého orgánu je narušená. Misky obnovujú harmonickú frekvenciu buniek, takže tie sú po určitej dobe (nezávisle na nástrojoch) schopné správne vibrovať. Vibrácie totiž prebúdzajú v bunkách patričné podnety, aby sa sami dokázali naladiť na vlastnú blahodárnu a ničím nerušenú frekvenciu.

Príklad použitia misky: Pri hraní držíme misku v otvorenej dlani alebo ju položíme na okrúhly vankúšik. Dreveným kladivkom prechádzame po okraji misky v smere hodinových ručičiek, alebo ním jemne udierame. Misku možno tiež naplniť vodou alebo pieskom pre zmenu tónu. Stačí používať pár minút denne nakoľko vibrácie sú pomerne silné. Miska pôsobí ako katalyzátor, spúšťač zmien, telu treba dať čas vyrovnať to, čo nebolo v súlade.
Podobne postupujeme aj pri očiste priestoru. Miestnosť počas hrania na misu obchádzame po obvode zľava doprava. 

Priemer kruhu tejto misky je 19cm. Hmotnosť: 1000g

Miska má ligotavý zlatistý odtieň.
Zvuk, ktorý vydáva, je sýty, plný a dlhotrvajúci.
drevené plstené kladivo veľkosti "L"

Bodhi Tradičná tibetská spievajúca miska L 19 cm

CZ Bodhi Tradiční tibetská zpívající miska L 19cm

 

Komentáre

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Podmienky ochrany osobných údajov
Zákonným dôvodom spracovania Vašich osobných údajov je Váš súhlas dávaný týmto správcovi v zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracovaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov a o zrušení smernice 95/46/ES. Účelom spracovania Vašich osobných údajov je vybavenie Vašej objednávky tovaru a zhotovenie s nou súvisiacich daňových dokladov správcom voči Vašej osobe.

 

Opíšte text z obrázku: *
captcha Nový obrázok

Upozornenie. Správca webu si vyhradzuje právo zmazať vulgárne alebo také príspevky, ktoré by poškodzovali záujmy správcu webu.

Zjg3MGYw