Úvod »PODLOŽKY NA MEDITÁCIU» Akupresúrny set DeLuxe clasic


        

Akupresúrny set DeLuxe clasic

s jemnou, alebo ostnatou podložkou a nohy

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 252
ZABUTONY, podložky a vankúše:
naša cena bez DPH : 36,58 EUR
naša cena s DPH (20 %):
43,90 EUR

Kompletné špecifikácie

Akupresúrnu podložku oceníte pri bolestiach v chrbte alebo iných problematických partiách na tele, ktoré sú stuhnuté, nedokrvené alebo v napätí - oblasť hlavných kĺbov - kolená, bedrá, ramená. 

Táto podložka funguje na princípe stimulácie nervových zakončení. Pomocou ostrejších bodov tzv. ježkov pôsobí na meridiány/akupresúrne dráhy a stimuluje tok energie (prány) v tele.
Pôsobí ako masáž, počas ktorej sa do tela uvoľňujú endorfíny a hormón oxytocín. Pozitívne pôsobí na všetky telesné systémy. Revitalizuje, zlepšuje náladu, odstraňuje únavu, uvoľňuje bloky. Prináša úľavu telu a mysli.

Podložka je prakticky nevypoužívateľná, vydrží vám dlhé roky. 

Pomocou suchého zipsu k nej ľahko pripojíte akupresúrny vankúš.

Akupresúrny vankúš obsahuje 1452 akupresúrnych bodov, ktoré stimulujú meridiány=energetické dráhy v tele a povzbudzujú tak tok energie, čo má revitalizačné účinky. Ležanie na takýchto bodoch môže pomôcť ak trpíte bolesťami chrbtice, hlavy, kĺbov, chronickou únavou, nespavosťou, tráviacimi problémami, nedostatočnou cirkuláciou krvy a lymfy apod.

Použitie: Odporúčame začať s 10 minútami a čas výdrže postupne predlžovať až na 40 minút. Najvhodnejšie je podložku položiť na rovnú zem, pripojiť k nej vankúš (viz foto) a ľahnúť si na set celou plochou chrbta bez oblečenia. Hlava je tiež vo vodorovnej polohe, brada nepadá vzad. Intenzívnejšiu stimuláciu dosiahnete ak v ľahu pokrčíte a objímete kolená. Niekedy vyskúšajte ľahnúť si na brucho, jedno líce leží na podložke. Neskôr hlavu otočte. Citlivé partie prekryjte látkou. Podložku môžete umiestniť pod ktorúkoľvek časť tela, napr. pod zadok a zadné stehná, lýtka a podkolenie, alebo si ľahnite na jeden bok. Body na chodidlách aktivujete, ak sa posadíte na stoličku a bosé chodidlá pritlačíte na podložku. Zdatnejší sa postavia, alebo prešľapujú z jednej nohy na druhú.

Rozmery základného setu: podložka 74 x 44 cm, vankúš 33 x 28 cm

Farby na výber: baklažánová.

Akupresúrna podložka na nohy

Masážna podložka určená na stimuláciu akupresúrnych bodov chodidiel, vďaka čomu pocítite prílev energie, regeneráciu a celkové vyváženie organizmu. Intenzita masáže v závislosti od toho, či sedíte, alebo stojíte, ste naboso, či v ponožkách. Ideálne do kancelárie počas náročného dňa, ale aj na domáce použitie.


Obsahuje 6930 akupresúrnych masážnych bodov.

Farba: baklažánová

Pozn.: zakliknite prosím možnosť podložky na nohy!

SK Akupresúrny set DeLuxe clasic

CZ Akupresurni set DeLuxe clasic

Komentáre

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

MTU1ZTUyND