Úvod »PODLOŽKY NA MEDITÁCIU» Akupresúrny set DeLuxe XL Soft


        

Akupresúrny set DeLuxe XL Soft

s jemnou podložkou na nohy

 

Skladom: 0 ks
Číslo produktu: 253
ZABUTONY, podložky a vankúše:
naša cena bez DPH : 45,75 EUR
naša cena s DPH (20 %):
54,90 EUR

Kompletné špecifikácie

Akupresúrnu podložku oceníte pri bolestiach v chrbte alebo iných problematických partiách na tele, ktoré sú stuhnuté, nedokrvené alebo v napätí - oblasť hlavných kĺbov - kolená, bedrá, ramená. 

Táto podložka funguje na princípe stimulácie nervových zakončení. Pomocou ostrejších bodov tzv. ježkov pôsobí na meridiány/akupresúrne dráhy a stimuluje tok energie (prány) v tele.
Pôsobí ako masáž, počas ktorej sa do tela uvoľňujú endorfíny a hormón oxytocín. Pozitívne pôsobí na všetky telesné systémy. Revitalizuje, zlepšuje náladu, odstraňuje únavu, uvoľňuje bloky. Prináša úľavu telu a mysli.

Podložka je prakticky nevypoužívateľná, vydrží vám dlhé roky. 

Pomocou suchého zipsu k nej ľahko pripojíte akupresúrny vankúš.

Akupresúrny vankúš obsahuje 1452 akupresúrnych bodov, ktoré stimulujú meridiány=energetické dráhy v tele a povzbudzujú tak tok energie, čo má revitalizačné účinky. Ležanie na takýchto bodoch môže pomôcť ak trpíte bolesťami chrbtice, hlavy, kĺbov, chronickou únavou, nespavosťou, tráviacimi problémami, nedostatočnou cirkuláciou krvy a lymfy apod.

Použitie: Odporúčame začať s 10 minútami a čas výdrže postupne predlžovať až na 40 minút. Najvhodnejšie je podložku položiť na rovnú zem, pripojiť k nej vankúš (viz foto) a ľahnúť si na set celou plochou chrbta bez oblečenia. Hlava je tiež vo vodorovnej polohe, brada nepadá vzad. Intenzívnejšiu stimuláciu dosiahnete ak v ľahu pokrčíte a objímete kolená. Niekedy vyskúšajte ľahnúť si na brucho, jedno líce leží na podložke. Neskôr hlavu otočte. Citlivé partie prekryjte látkou. Podložku môžete umiestniť pod ktorúkoľvek časť tela, napr. pod zadok a zadné stehná, lýtka a podkolenie, alebo si ľahnite na jeden bok. Body na chodidlách aktivujete, ak sa posadíte na stoličku a bosé chodidlá pritlačíte na podložku. Zdatnejší sa postavia, alebo prešľapujú z jednej nohy na druhú.

Rozmery: podložka 130x50 cm, vankúš 33x28 cm,

Akupresúrna podložka na nohy nie je ostntá (pichľavá), ale má jemne akupresúrne masážne body.

Masážna podložka určená na stimuláciu akupresúrnych bodov chodidiel, vďaka čomu pocítite prílev energie, regeneráciu a celkové vyváženie organizmu. Intenzita masáže v závislosti od toho, či sedíte, alebo stojíte, ste naboso, či v ponožkách. Ideálne do kancelárie počas náročného dňa, ale aj na domáce použitie.

Rozmery: 35cmx35cm


Obsahuje 648 akupresúrnych masážnych bodov.

Farba: baklažánová

SK Akupresúrny set DeLuxe XL Soft

CZ Akupresurni set DeLuxe XL Soft

 

Komentáre

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.

MGMxZDN